piątek, 14 stycznia 2011

Maszyny i ciągniki rolnicze na allegro.

Gdzie szukać sprzętu rolniczego. Takie pytanie zadaje sobie, każdy kto szybko potrzebuje znaleźć odpowiednią dla swojego gospodarstwa maszynę rolniczą.
Bez wątpienia to właśnie internet jest największą bazom maszyn rolniczych. To tutaj znajdziemy odpowiedni model czy rocznik a spośród wielu ofert wybierzemy najbardziej ekonomiczną. Zawsze przy poszukiwaniu sprawdzam kilka serwisów z ogłoszeniami rolniczymi, są to:

www.rolnicze24.pl
www.rolniczy.eu
www.rolnicze-ogloszenia.pl
Oferta tych serwisów jest bardzo zróżnicowana a między nimi góruje ten pierwszy. Najstarszy posiadający w ofercie ponad 27 tysięcy ogłoszeń. Następnym krokiem jest jednak allegro. Gdzie dzięki uporządkowanym kategoriom można szybko zapoznać się z ofertom maszyn i ciągników rolniczych.

I tak kiedy wczoraj sprawdziłem wieczorem było tam:

ciągniki rolnicze - 6904 ofert
maszyny rolnicze - 25 031 ogółem.

Większość z zawartych tam aukcji prawdopodobnie można znaleźć, również na rolnicze24.pl, ale aukcje allegro wyglądają bardziej profesjonalnie i zapewniają doskonały kontakt z zamieszczającym ogłoszenie. Ale zachęcam do porównywania wyszukań w obu portalach poprzez : maszyny i ciągniki rolnicze allegro oraz rolnicze24.pl dla zapewnienia sobie jak najlepszej oferty.

4 komentarze:

Hubi pisze...

Polecam zapoznać się z ofertą ciągniki rolnicze allegro tam też znajdziesz dużo informacji o rolniczych ciągnikach.

Ciągniki Kubota pisze...

tutaj są dobre maszyny rolnicze na allegro maszyny rolnicze allegro nowe

Forest Man pisze...

Używane (i nowe) maszyny leśne można znaleźć też tu: http://www.faofar.pl/?p=p_71

traktornik pisze...

Części do ciągników Ursus znaleźć można w wielu miejscach, lecz warto szukać tam, gdzie wybór jest największy, ceny najniższe, a produkty spełniają standardy jakościowe.